Komentāri

15 izcilākie augstskolu studenti no Ukrainas, apmaiņas programmas ietvaros no februāra uzturas Latvijā, lai to iepazītu kā Eiropas Savienības dalībvalsti. Lai redzētu, kā strādā pašvaldības, studenti dosies uz novadiem un uzņēmumiem visā Latvijā. Par pirmo pašvaldību tika izvēlēta Jelgavas novada dome.

Studenti mācās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, kur apgūst politikas zinātni.  Tās ietvaros, sadarbojoties Latvijas Universitātei ar Ārlietu ministriju, tiek realizēts projekts ”Pavasara studijas – eiro integrācijas kurss”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl