Komentāri

Ceļi, ko ikdienā lieto autovadītāji, kādreiz klāja zāle, koki un krūmi. Mākslīgi pārveidota un pielāgota cilvēku vajadzībām daba tomēr nav savaldīta pilnībā. Par to liecina regulārais darbs, kuru Latvijas autoceļu uzturētājs veic, lai atbrīvotu ceļmalas no liekām krūmu atvasēm un kokiem. Pašlaik ceļmalas tiek sakārtotas Maltas pagasta teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļmalas tiek atbrīvotas arī no liekās zāles. Tas tiek darīts, lai novērstu ugunsbīstamu situāciju, ko bieži vien sekmē ceļmalā izmestas degošas cigaretes. Šo darbu veikšanai tiek izmantots īpašs traktors, kas aprīkots ar 12 metru garu izbāžamo strēli, kuras galā ir 2 metrus garš rotors ar ķēdēm. Pērn Latvijas autoceļu uzturētājs Rēzeknes nodaļas teritorijā zāle mehāniski tika nopļauta gandrīz 4 000 kilometru garumā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl