Komentāri

Ceļi, ko ikdienā lieto autovadītāji, kādreiz klāja zāle, koki un krūmi. Mākslīgi pārveidota un pielāgota cilvēku vajadzībām daba tomēr nav savaldīta pilnībā. Par to liecina regulārais darbs, kuru Latvijas autoceļu uzturētājs veic, lai atbrīvotu ceļmalas no liekām krūmu atvasēm un kokiem. Pašlaik ceļmalas tiek sakārtotas Maltas pagasta teritorijā.

Ceļmalas tiek atbrīvotas arī no liekās zāles. Tas tiek darīts, lai novērstu ugunsbīstamu situāciju, ko bieži vien sekmē ceļmalā izmestas degošas cigaretes. Šo darbu veikšanai tiek izmantots īpašs traktors, kas aprīkots ar 12 metru garu izbāžamo strēli, kuras galā ir 2 metrus garš rotors ar ķēdēm. Pērn Latvijas autoceļu uzturētājs Rēzeknes nodaļas teritorijā zāle mehāniski tika nopļauta gandrīz 4 000 kilometru garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl