Tukšu ēku pārveido par modernu bērnudārzu

Komentāri

Mājīga un droša vide, mīloši un atsaucīgi cilvēki ir laimīgas, bezrūpīgas bērnības priekšnosacījums. Taču, kamēr vecāki dodas darba gaitās, lielākajai daļai mazuļu par otrajām mājām kļūst bērnudārzs. Tieši tādēļ Limbažu novadā īpaši tiek domāts par pirmsskolas vecuma bērnu labsajūtu. Kopā šeit atrodas 7 pirmsskolas izglītības iestādes, un viena no tām – bērnudārzs Pociemā – šovasar ieguvusi jaunu veidolu.

Umurgas izglītības iestādes ”Zīļuks” filiāle Pociemā no vietējā kultūras nama telpām pārcēlusies uz gaišām un mūsdienīgām telpām, kas īpaši iekārtotas, domājot par bērnu drošību un labsajūtu. Savulaik šeit bijusi pagastmāja un pasts, bet tagad – telpas rotaļām, mācībām un atpūtai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl