Komentāri

Tērvetes novadā aizvadītajā gadā dibināta biedrība “Tērvetes mājražotāji un amatnieki”, biedrībā apvienojušies 13 darbīgi Tērvetes ļaudis, kuri, dzīvojot un strādājot laukos, saskata attīstības iespējas. Un lai gan katrs no viņiem darbojas savā jomā, taču, ikviens uzskata, ka kopīgiem spēkiem kā mājražotāji viņi spēs vairāk sasniegt.

Kūkas, pīrādziņi, smiltsērkšķu tēja, ievārījumi, vīns un gaļas izstrādājumi – tie ir tikai daži no produktiem, kas tiek gatavoti Tērvetes novadā. Te dzīvo jauni un uzņēmīgi cilvēki, kuri nebaidās no pilsētas pārvākties uz dzīvi laukos. Ar šādiem piemēriem tērvetieši var lepoties un citi no viņiem var mācīties. Tā, piemēram, pirms sešiem gadiem Sandris Laizāns Tērvetes novadā mantoja īpašumu un zemi, sākumā Sandris uzcēla brīvdienu māju, taču pēc laika ģimene apjauta, ka uz dzīvi jāpārvacas pavisam. Sandris sāka maz pa pazam iemēģināt roku vīnu gatavošānā, ja pirmie mēģinājumi bija vien draugu un radu cienāšanai, tad tagad tapis jauns produkts – Tērvetes vīns no ērkšķogām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl