Svin I Sēlijas novadu jauniešu dienu

Komentāri

Ar pasākuma saukli – dzimis Sēlijā, kā arī Raiņa un Aspazijas 150 jubilejas gadā Viesītē norisinājās I Sēlijas novadu jauniešu diena, kas pulcēja jauniešus no Salas, Jēkabpils, Viesītes, Neretas, Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas un viesus no Krustpils novada. Kā veltījums Sēlijas novadu jauniešu dienai bija izstrādāts arī speciāls logo, kas tapa, piedaloties visiem jauniešiem ar savām idejām.

Visas dienas garumā stiprākie jaunieši varēja iejusties īstu vīru lomā, piedaloties Zemessardzes sagatavotajos uzdevumos: kāpt Antiņa stikla kalnā, lasīt un izdziedāt Raiņa dzeju, kā arī daiļākās jaunietes varēja ietērpties veco laiku vakarkleitās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl