Suntažu internātskolā bērni saindējušies ar zālēm

1 komentārs

Septiņi bērni no Suntažu internātskolas-rehabilitācijas centra nogādāti slimnīcā, jo ir saindējušies ar zālēm.

Kā informēja Suntažu internātvidusskolas-rehabilitācijas centra direktore Vineta Āboliņa, viens no skolas 8. klases audzēkņiem zāles ir atvedis no mājām un cienājis ar tām vēl sešus skolēnus. Direktori pārsteidz tas, ka bērni, kuri to izdarījuši, iepriekš nav bijuši nekārtīgo audzēkņu sarakstā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd trīs skolēni atrodas slimnīcā, viens atvests atpakaļ uz skolu, savukārt pārējie trīs ir pie vecākiem. Direktore atzīst, ka ar konkrētajiem skolēniem tiks veiktas pārrunas, tajās tiks iesaistīts psihologs un sociālais pedagogs.

Tā kā bērnus par šo negadījumu sodīt nedrīkst, vaina būs jāuzņemas viņu vecākiem. Sodu noteiks policija. Āboliņa atklāj, ka tiem vecākiem, kuri saskaras ar šādām bērnu izraisītām problēmām pirmo reizi, visticamāk, tiks izteikts brīdinājums. Savukārt tiem vecākiem, kas ar policiju saskarsies ne pirmo reizi, var nākties maksāt sodu, sākot no 200 eiro.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam ziņots, ka bērnu apēstās zāles bijušas paredzētas vienam no skolēniem viņa saslimšanas ārstēšanai, pastāstīja dienesta pārstāve Ilze Bukša. Mediķiem gan nav zināms, kādai tieši saslimšanai medikamenti bijuši domāti.

Slimnīcās nogādātie bērni bijuši deviņus līdz 15 gadus veci, teica Bukša.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl