Komentāri

Katru gadu augusta vidū Vecpiebalgas novada domes vadība rīko pieņemšanu novada centīgākajiem un priekšzīmīgākajiem skolēniem, kā arī viņu pedagogiem. Šis pasākums pirms jaunā mācību gada sākuma jau ir kļuvis par tradīciju.

13. augustā Vecpiebalgas novada domes vadība uz svinīgu godināšanas pasākumu Inešu pilī aicināja novada izglītības iestāžu audzēkņus un pedagogus, lai sveiktu bērnus un jauniešus par panākumiem mācībās, sportā un sabiedriskajā dzīvē, bet pedagogus – par ieguldīto darbu bērnu audzināšanā. Bērnu un skolotāju sumināšanas pasākumu tradicionāli vada novada domes priekšsēdētāja Ella Frīdvalde-Andersone un domes izpilddirektors Hugo Duksis. Par to, kā panākt tik labus sasniegumus un kāpēc Vecpiebalgas novadā ir tik augsts izglītības līmenis, skolu direktorēm ir katrai sava versija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neraugoties uz Vecpiebalgas vidusskolas augsto prestižu, daļa skolēnu tomēr pēc pamatskolas beigām izvēlas citus ceļus – uz Cēsu Valsts ģimnāziju, Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolu un citām, un prot savu izvēli arī argumentēt.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl