Komentāri
Strenču pašvaldība izgāzusi gružus aizsargājamā joslā pie Gaujas
Foto: LETA

Strenču novada pašvaldība ūdensapgādes, kanalizācijas tīklu un ielu rekonstrukcijas laikā radušos būvniecības atkritumus uzglabā novada teritorijā, Gaujas upes aizsargjoslā un tās tuvumā, informēja Valsts vides dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Ņikitina.

Strenču novada pašvaldība nav informējusi Valmieras reģionālo vides pārvaldi (Valmieras RVP) par būvniecības atkritumu apsaimniekošanas darbību veikšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar spēkā esošo regulējumu vides aizsardzības prasības ir nosakāmas gan atkritumu uzglabāšanas laukuma ierīkošanai, gan pašām atkritumu apsaimniekošanas darbībām, piemēram, atkritumu uzglabāšanai, šķirošanai, pārkraušanai, pārvadāšanai u. tml. Šādas darbības saskaņojamas ar VVD un tām nepieciešamas atbilstošas atļaujas.

Valmieras reģionālā vides pārvalde vērtē Strenču novada domes rīcību kā pārkāpumu un lūgs pašvaldību sniegt paskaidrojumu par radušos situāciju, lai lemtu par lietas turpmāko virzību.

Savukārt Strenču pašvaldības izpilddirektors Jānis Pētersons atzina, ka atkritumi atrodas pagaidu vietnē. Tie gada laikā tiks pārstrādāti un izmantoti otrreiz. Viņaprāt, vienīgais, ko var pārmest, ir tas, ka tie vēl nav pārstrādāti. Pētersons uzskata, ka pārstrādāšanai, kā šobrīd izskatās, būs jāveido jauns iepirkums, jo pāri palikušo būvmateriālu otrreizējai realizēšanai šobrīd naudas nav.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl