Komentāri

Mednieku kolektīviem ir tradīcija – regulāri braukt ciemos pie kaimiņiem un kopīgām medībām. Taču reizi gadā vienkopus sabrauc visi Latvijas mednieku kolektīvi, bet nevis lai medītu, bet lai sacenstos meistarībā dažādās ar medībām saistītās veiklības un asprātības disciplīnās. Pagājušajā nedēļas nogalē notika jau 17. vislatvijas mednieku festivāls Minhauzens 2015, un šajā reizē tas notika Jelgavas novada Staļģenē.

Vislatvijas mednieku festivāls Minhauzens ik gadus augusta pirmajā nedēļas nogalē notiek jau kopš 1999. gada un to ik gadu sadarbībā ar kādu no Latvijas novadu pašvaldībām rīko Latvijas Mednieku asociācija. Šogad festivāls sadarbībā ar Jelgavas novada Pašvaldību notika Staļģenē, kur vienkopus bija sabraukuši aptuveni trīs tūkstoši mednieku, viņu draugu un ģimenes locekļu no visas Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl