Komentāri
Šorīt apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana uz atsevišķiem autoceļiem Latgalē
Foto: LETA

Šorīt apledojuma dēļ pa atsevišķiem valsts galvenajiem autoceļiem braukšana ir apgrūtināta Latgalē, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) apkopotā operatīvā informācija.

Apgrūtināta braukšana ir uz autoceļiem Nīcgale–Daugavpils, Daugavpils–Krāslava, Špoģi–Daugavpils, Daugavpils–Medumi, Gulbene–Vientuļi un Rēzekne–Gulbene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma veidošanās vietām apgrūtina braukšanas apstākļus Balvu, Dobeles, Ludzas, Madonas, Preiļu un Saldus apkaimēs.

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs veic brauktuves pretapledojuma apstrādes darbus ceļu slidenajos posmos.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. LVC atgādina, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl