Komentāri

Latgalē jau otro reizi notika diskusija, kuras tēma bija veltīta sociālajai uzņēmējdarbībai. Šoreiz diskusija notika Krāslavā. Par sociālo uzņēmējdarbību ir jārunā, lai gan Eiropā šo uzņēmējdarbības formu zina jau vismaz 30 gadus, Latvija tā ir jauna un daudziem vēl nezināma. Sociālās uzņēmējdarbības pamatmērķis ar uzņēmējdarbības palīdzību risināt, kādu sabiedrībā sociālu problēmu. Tā kā Latvijā sociālu problēmu ir daudz, šis varētu būt viens no veidiem, kā tās mazināt. Diskusijas laikā dalībnieki minēja savus piemērus, kā, viņuprāt, sociālā uzņēmējdarbība spētu palīdzēt dažādām sociāli jutīgām iedzīvotāju grupām. Īsā laikā tika minēti vairāki piemēri, kurus būtu iespējams īstenot arī reāli dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl