15 komentāri
Šo graustu Ķekavas dome lielā steigā nopirkusi par 300 tūkstošiem eiro! Tur grasās pārcelt policiju!

Ķekavas dome pēkšņi un lielā steigā nopirkusi graustu “Pie Mārtiņa”, turklāt nevis par pārdevēja piedāvātajiem 260 tūkstošiem eiro, bet par teju 300 tūkstošiem eiro. Tur plānots pārcelt vietējo policiju.

“Nekompetence, meli, mantrausība – tie ir vārdi, kas man nāk prātā, vērojot mūsu pozīcijas deputātu darbošanos ap mūsu budžetu,” tā pauž Gatis Līcis, kurš sociālā tīkla Facebook lapā “Ķekavietis biedrība” video stāsta par domes nesen iegādāto graustu, kurā paredzēts pārcelt policijas iecirkni.

Proti, šo graustu piedāvāja Ķekavas domei iegādāties apmēram pirms gada par 260 tūkstošiem eiro. Domes deputāti izvērtēja piedāvājumu un, loģiski, atteicās no šā “pievilcīgā” darījuma. Taču šā gada septembrī pēkšņi viņu domas mainījās, turklāt tik krasi, ka tika nolemts – šis grausts tik ļoti Ķekavai nepieciešams, ka dome gatava maksāt pat par 40 tūkstošiem eiro vairāk. Protams, nauda ņemta no budžeta – tātad no nodokļu maksātāju naudas.

Tika pieņemts, ka ēka jānopērk un jāveic tur remonts, un tad tur būtu jāievācas policijai. Jāpiebilst, ka jau iepriekš tika secināts, ka “telpas ir ļoti sliktā stāvoklī un ka minimālās remonta izmaksas ir 300 eiro par kvadrātmetru”, liecina sēdes protokola informācija.

Vēlāk, kad īpašums jau tika noformēts Zemesgrāmatā, pašvaldība sāka domāt, vai tomēr tas ir racionāli. Pagaidām īsti skaidrības tomēr neesot…

Interesanti ir tas, ka saskaņā ar likumu samaksa par šo īpašumu būtu jāveic deviņos maksājumos vairāku mēnešu garumā, taču atklājies, ka 299 tūkstoši eiro no nodokļu maksātāju naudas jau ir samaksāti pirms divām nedēļām. Kā ziņo “Ķekavietis biedrība” to jau steidzīgi izdarījis deputāts Krūmiņš.

TOP komentāri

 • Knābis
 • pēteris
  +6 +6 0

  pēteris

  Bet 40 štukas pārdevējs pēc tam sadalīs Jūs jau zināt kam.Pie Staļina tie darboņi
  būtu jau mežu cirtuši.
 • SAHS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl