Komentāri

Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība Rēzeknē savu darbību veic kopš 2013. gada. Uzņēmuma funkcijās ietilpst atkritumu savākšana, šķirošana un tālāka to utilizācija.

Ar 2014. gada 15. janvāri stājās spēka grozījumi dzīvojamo māju pārvaldīšanās likumā, kuru galvenais mērķis – piedāvāt dzīvokļu īpašniekiem iespēju veikt tiešos maksājumus pakalpojuma sniedzējam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr nav pieņemti Ministru kabineta noteikumi par kārtību un metodiku, pēc kuras tiks aprēķināta samaksa par pakalpojumu norēkšanās par atkritumu izvešanu notiks pēc jau esošas sistēmas, kad daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji maksā par pakalpojumu caur apsaimniekotāju. Jāmin, ka iedzīvotāji maksā par faktiski izvesto atkritumu daudzumu un maksa par vienu kubikmetru paliek joprojām nemainīga un veido 13,12 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl