1 komentārs
“Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Almants Kalniņš ievēlēts Talsu novada domē

Pašvaldību vēlēšanas Talsu novadā jaunu amatu atnesušas šova “Saimnieks meklē sievu” kādreizējam dalībniekam Almantam Kalniņam. No 7. vietas “Latvijas Zemnieku savienības” sarakstā viņš pakāpies uz 2. vietu, un līdz ar to ieguvis tiesības strādāt Talsu novada domē, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati.

Kā liecina informācija CVK mājaslapā no “Latvijas Zemnieku savienības” tiesības darboties Talsu novada domē ieguvuši divi kandidāti – Dainis Karols, kurš startēja ar 1. kārtas numuru sarakstā, kā arī Almants Kalniņš, kurš sarakstā gan bija septītais, taču acīmredzot izpelnījies daudz vēlētāju “plusiņus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Almants Kalniņš beidzis Cēsu 4. arodvidusskolu, kur ieguvis galdnieka specialitāti. Tāpat kā viņa darbavietas norādītas Talsu VUGD, kur viņš ir ugunsdzēsējs-glābējs, kā arī nodibinājums Sporta un aktīvās atpūtas klubs “Kamparkalns”, kurā Kalniņš ir valdes loceklis. Vairāk informācijas, kas iesniegta CVK, atrodama šeit!

Kopumā Kalniņa pārstāvētā “Latvijas Zemnieku savienība” Talsu novadā ieguva 12,10% vēlētāju balsu. Partija “Talsu novada attīstībai ieguvusi visvairāk –  22,30% – vēlētāju balsu, bet otrajā vietā ir politiskais spēks “Mēs – Talsiem un novadam”, kas ieguva 20,10% vēlētāju balsu.

Jāpiebilst, ka Almants Kalniņš plašāk Latvijas sabiedrībai pazīstams nevis kā topošais politiķis vai uzņēmējs, bet gan šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieks 2012. gada sezonā.

Skaties FOTO no jaunākās “Saimnieks meklē sievu” atlases

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl