“Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Almants Kalniņš ievēlēts Talsu novada domē

1 komentārs
“Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Almants Kalniņš ievēlēts Talsu novada domē

Pašvaldību vēlēšanas Talsu novadā jaunu amatu atnesušas šova “Saimnieks meklē sievu” kādreizējam dalībniekam Almantam Kalniņam. No 7. vietas “Latvijas Zemnieku savienības” sarakstā viņš pakāpies uz 2. vietu, un līdz ar to ieguvis tiesības strādāt Talsu novada domē, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati.

Kā liecina informācija CVK mājaslapā no “Latvijas Zemnieku savienības” tiesības darboties Talsu novada domē ieguvuši divi kandidāti – Dainis Karols, kurš startēja ar 1. kārtas numuru sarakstā, kā arī Almants Kalniņš, kurš sarakstā gan bija septītais, taču acīmredzot izpelnījies daudz vēlētāju “plusiņus”.

Almants Kalniņš beidzis Cēsu 4. arodvidusskolu, kur ieguvis galdnieka specialitāti. Tāpat kā viņa darbavietas norādītas Talsu VUGD, kur viņš ir ugunsdzēsējs-glābējs, kā arī nodibinājums Sporta un aktīvās atpūtas klubs “Kamparkalns”, kurā Kalniņš ir valdes loceklis. Vairāk informācijas, kas iesniegta CVK, atrodama šeit!

Kopumā Kalniņa pārstāvētā “Latvijas Zemnieku savienība” Talsu novadā ieguva 12,10% vēlētāju balsu. Partija “Talsu novada attīstībai ieguvusi visvairāk –  22,30% – vēlētāju balsu, bet otrajā vietā ir politiskais spēks “Mēs – Talsiem un novadam”, kas ieguva 20,10% vēlētāju balsu.

Jāpiebilst, ka Almants Kalniņš plašāk Latvijas sabiedrībai pazīstams nevis kā topošais politiķis vai uzņēmējs, bet gan šova “Saimnieks meklē sievu” dalībnieks 2012. gada sezonā.

Skaties FOTO no jaunākās “Saimnieks meklē sievu” atlases

1 komentārs