Komentāri

Miķeļdiena jeb ražas svētki, saskaņā ar senlatviešu tradīcijām, vienlaikus iezīmē gan atvadas no vasaras, gan rudens sagaidīšanu. Šajā dienā dārzā izaugušajiem labumiem no lauka jābūt novāktiem. Īpaši nozīmīgi šie svētki aizvadīti Jaunpilī. Tur ražas novākšanas darbi atzīmēti gan ar pirmo reizi rīkoto Miķeļdienas gadatirgu, gan atjaunoto slūžu un tiltiņa atvēršanas svētkiem.

Cits aiz cita, rindā gan uz galda, gan traktora piekabē, savu svēršanas kārtu gaida gadatirgus apmeklētāju sarūpētās rudens veltes. Pa vienam apskatot, novērtējot un nosverot, labāko un smagāko dārzeņa īpašnieku izvēlas Miķelis un Miķeliene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl