Komentāri

Rojas novadā popularitāti guvis multifunkcionālais centrs ”Strops”, kurš apvieno dažādu paaudžu cilvēkus vienam kopīgam mērķim – lietderīgai un saturīgai brīvā laika pavadīšanai. Šajā gadā uzsāktā projekta ”Esi aktīvs, veselīgs un radošs!” ciklā nupat notika seminārs par brīvprātīgā darba iespējām un nozīmi.

Uz jautājumu, kā socializēties un būt sabiedrībai noderīgam neatkarīgi no vecuma, rojiniekiem tika atbildēts multifunkcionālā centrā ”Strops” rīkotajā seminārā, kura mērķis bija informēt iedzīvotājus par brīvprātīgo darbu. Rojas novadā, tāpat kā citur Latvijā, dzīvo daudz vientuļu un bezspēcīgu pensionāru, kuri alkst pēc palīdzības no malas. ”Stropā” tiek apvienoti cilvēki, lai viņi palīdzētu viens otram, atbalstītu un brīvprātīgi dotos palīdzēt mājas vizītēs pie nespējīgajiem ”Stropa” locekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl