Rojā kūsā kultūras dzīve

Komentāri

Roja reizēm tiek dēvēta par vasaras galvaspilsētu, taču daudzveidīgi un kvalitatīvi kultūras pasākumi šeit notiek visa gada garumā. Jaunajā sezonā Rojas kultūras centrā paredzētas dažādas izstādes, koncerti un teātra izrādes, turklāt darbu uzsāks arī jauni interešu izglītības kolektīvi.

Rojas kultūras centrā kas interesants notiek katru nedēļas nogali, un izņēmums nav arī septembris. Paši mazākie rojinieki ar aizrautību varēja sekot interaktīvas izrādes ”Sunītis un kaķīte” galveno varoņu piedzīvojumiem. Savukārt nedaudz vecāki kultūras cienītāji līdz pat novembra vidum var aplūkot fotogrāfa Georga Avetisjana izstādi ”Lidostā”. Georgs pats ir dzimis un mācījies Rojā, savukārt šobrīd studē fotomākslu Braitonā. Šī ir viņa trešā izstāde Rojas kultūras centrā, tajā iemūžinātas 39 dažādu valstu lidostas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl