1 komentārs

Rēzeknes slimnīcā par godu aizsaulē aizgājušajam ārstam ķirurgam Edgaram Zarembo viņa vārdā nosaukta operācijas zāle. Šāds lēmumu kā goda un cieņas izrādīšanu pieņēma Zarembo kolēģi, kuru ārstu atceras ar siltām atmiņām.

Edgars Zarembo mūžībā aizgāja pērn pēc smagas slimības – 44 gadu vecumā.  Edgars bija sertificēts ķirurgs un bērnu ķirurgs, kurš pirmais Latgalē un Latvijā veica vairākas sarežģītas operācijas, glābjot veselību un dzīvību daudziem pacientiem. Iesāka rakstīt disertāciju, kuru diemžēl nepabeidza. Par godu Edgara Zarembo piemiņai Rēzeknē notika apvienotā ķirurgu un bērnu ķirurgu asociācijas izbraukuma sēde. Tajā kolēģi kavējās atmiņās par ārsta dzīvesgājumu, sasniegumiem un uzskatiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • Valentīna
    0 0 0

    Valentīna

    Ar pateicību atceros kolēģi Edgaru Zarembo.Tādi ārsti ir liels retums- ar mīlestību pret savu darbu ,ar bezgalīgu pacietību pret pacientiem.Lai viņam Dieva dārzos ir tikpat pateicīgu pacientu kā uz zemes!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl