Rēzeknes novada skolēni piedalās Lego dienā

Komentāri

Viens otram piepalīdzot uzstumt līdz rampas augšai no Lego veidotās un ar pulti vadāmās automašīnas, kā arī piedaloties Lego ātrlikšanas sacensībās, Rēzeknes novada skolēni Dricānu vidusskolā iepazina aizraujošo Lego pasauli. Lego fanu grupas pārstāvji Latvijā darbojas jau kopš 2013. gada, un viens no viņu mērķiem ir savu interesanto hobiju popularizēt gan bērnu, gan pieaugušo vidū.

Bērni ar lielu prieku un aizrautību sacentās par augstākā Lego torņa salikšanu, gan arī būvēja dažādas interesantas rotaļlietas un pat apguva robotikas pamatus. Lai veiksmīgi orientētos Lego kluču daudzveidībā, nepieciešama ne tikai uzmanība un veiklība, bet arī laba iztēle un fantāzija. Jāakcentē, ka Lego konstrukciju veidošanā panākumus gūst ne tikai zēni, bet arī meitenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl