Komentāri

Rēzeknes Augstskolas stikla terase tagad ir kļuvusi par īpašu studentu atpūtas vietu – starpbrīžos šeit var ne tikai iedzert kafiju vai smaržīgo kapučīno dzērienu, bet arī baudīt mākslu un pat sportot. Tas ir kļuvis iespējams, pateicoties biedrības ”Rēzeknes augstskolas absolventu asociācija” iecerei.

Īstenot ieceri ir izdevies Narvessen projektu konkursa ”Diena kā piedzīvojums” ietvaros, kas tiek organizēts, lai aicinātu jaunatni ievērot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Šogad bija pieteikti 43 projekti no visas Latvijas, un, ka norāda Narvessen projekta koordinatore Juliana Maniševa, lielākā to daļa ir bijusi no Latgales. Pašlaik terasē var apskatīt studentu darbus, kas tapuši vasaras plenēra laikā, taču jau tuvākajā laikā šeit būs iespēja vērot Daugavpils Latgaliešu biedrības darbus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl