Komentāri

Lai diskutētu par augstskolas attīstības virzieniem nākotnē, ar mācībspēkiem un augstskolas vadību inženieru fakultātes telpās tikās gan valsts un pašvaldības iestāžu, gan uzņēmumu pārstāvji.

Viņi atzina, ka Rēzeknes Augstskola sagatavo konkurētspējīgus un darba tirgū pieprasītus speciālistus. Pasākumu apmeklēja arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, kurš atzina, ka valstij nepieciešams atbalstīt Rēzeknes Augstskolu, lai nodrošinātu Latgales reģiona izaugsmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rēzeknes Augstskola izpelnījusies ievērību ar inženierzinātņu programmu kvalitāti un mūsdienīgo tehnisko nodrošinājumu. Arī nākotnē augstskola plāno darboties šajā virzienā un iegūt Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijas statusu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl