Komentāri

Rēzeknes Augstskolā praktiskās konferences laikā viesi no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Rēzeknes pilsētas un novada vadība, kā arī dažādi uzņēmēji vēroja ekspertu prezentācijas un diskutēja par to, vai Eiropas Savienības fondu finansējums ir sekmējis Latvijas reģionu augstskolu veidošanos par zināšanu un resursu centriem. Iepriekšējā plānošanas periodā no 2007. līdz 2013. gadam Rēzeknes Augstskolas izaugsmē investēti aptuveni 13,5 miljoni eiro.

Moderna infrastruktūra salīdzināma ar magnētu, kas reģionam piesaista arvien vairāk studentus ne tikai no vietējiem novadiem, bet arī no visas Latvijas un pat ārzemēm. Tomēr papildus vizuālajam tēlam nepieciešams nodrošināt arī kvalitatīvu zināšanu apguvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl