Komentāri

Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā Valsts konkursā Diriģēšanā sacentās topošie diriģenti no visām Latvijas mūzikas vidusskolām.

3 žūrijas locekļi stingri vērtēja 31-a dalībnieka sniegumu. Lai noteiktu labākos audzēkņus, konkurss tika sadalīts trīs kārtās. Pirmajā nācās diriģēt pie klavierēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan piedalījās skaitliski daudz konkursantu, viņi paši atzīst, ka savstarpējā konkurence nav jūtama, vien- liela emocionāla atdeve.

Savukārt jau otrajā un trešajā kārtā tika vērtēts diriģentu darbs ar kori. Lāsmai un Artūram Oskaram uzvara konkursā bija liels pārsteigums. Viņi žūriju pārliecināja ar savu profesionalitāti, muzikālo interpretāciju un spēju strādāt ar kori.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl