Komentāri

Ritmiskums, mūzikas skaņu brīvība un izteiksmes dabiskums – šīs ir īpašības, kas raksturo 11. Baroka mūzikas dienu festivāla norisi Latgalē un Rīgā. Šoreiz festivāls veltīts čehu komponistu melodijām, un to, spēlējot pirms diviem gadsimtiem uzbūvētās oriģinālās āmuriņklavieres, ieskandināja pianiste Alena Henigova.

Lai arī 19. gadsimtā mūzikas instrumentus un skaņdarbus spēlēja mazās koncertzālēs, Baroka mūzikas dienu koncertprogramma jau divus gadus ir kuplinājusi arī pasākumu norisi Latgales vēstniecībā GORS. To atzinīgi vērtē arī festivāla apmeklētāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertā jaunu elpu ieguva čehu komponista Jana Ladislava Duseka mūzika, kurai piemīt gan Čehijas nacionālās iezīmes, gan arī visas Eiropas 19. gadsimta klasicisma mūzikas tendences.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl