Retro motokross 2015 noslēdzas Viesītē!

Komentāri

Motoru rūkoņa, vēsturiski spēkrati, azarts un ātrums – tas viss raksturo Retro motokrosu, kura aizsākumi Latvijā meklējami 2010. gadā. Šogad, pulcējot dalībniekus no visas Latvijas, kā arī viesus no Lietuvas, motokrosa fināls tika aizvadīts Viesītes novadā, sacensības izcēlās ar kvalitatīvu, izaicinājumiem pilnu trasi, lielu dalībnieku skaitu un aizraujošu šovu skatītājiem.

Viesītes mototrasē uz sacensībām Retro motokross 2015 bija ieradušies ap 180 dalībnieku, kā arī vairāk nekā trīs simti skatītāju. Retro motokross Latvijā notiek jau sesto gadu, un šogad tieši Viesītes mototrasē bija iespējams vērot finālsacensības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl