Ratiņu parāde Rēzeknē

Komentāri

Vasara ir ģimenes laiks, un nu jau sesto reizi Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros un Ratiņu parādi pulcējās vairākas Rēzeknes ģimenes, kuras, ļaujoties iztēlei, bija izrotājušas bērnu ratiņus, kā arī paši vecāki un draugi iejutās visdažādākajos gan pasaku, gan multfilmu un arī profesiju pārstāvju tēlos. Prinči, princeses, augļi, mašīnas – vecāku iztēlei robežu nebija. Parādes dalībniecei Danai Gudalei pat netrūka spēka izveidot dusošās skaistules cienīgu šūpuli, pie kura tika strādāts nedēļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parādē bija iespēja redzēt ne tikai pasaku tēlu iedvesmotus ratiņus, bet arī dažādus kukaiņus, piemēram, kāpuru un pat dabas parādību varavīksni, jo, kā saka pati māmiņa, lai arī cik slikti dažreiz nebūtu, ir vienmēr jāatrod šis tas krāsains dzīvē. Lai arī lielākā daļa dalībnieku gatavojās parādei jau vismaz nedēļu iepriekš, viņu starpā atradās arī ekstrēmisti, kuru idejas radās tikai dienu iepriekš un izskatījās lieliski. Tostarp bija arī banānā braucošs minjons.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl