Ratiņu parāde Rēzeknē

Komentāri

Vasara ir ģimenes laiks, un nu jau sesto reizi Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros un Ratiņu parādi pulcējās vairākas Rēzeknes ģimenes, kuras, ļaujoties iztēlei, bija izrotājušas bērnu ratiņus, kā arī paši vecāki un draugi iejutās visdažādākajos gan pasaku, gan multfilmu un arī profesiju pārstāvju tēlos. Prinči, princeses, augļi, mašīnas – vecāku iztēlei robežu nebija. Parādes dalībniecei Danai Gudalei pat netrūka spēka izveidot dusošās skaistules cienīgu šūpuli, pie kura tika strādāts nedēļu.

Parādē bija iespēja redzēt ne tikai pasaku tēlu iedvesmotus ratiņus, bet arī dažādus kukaiņus, piemēram, kāpuru un pat dabas parādību varavīksni, jo, kā saka pati māmiņa, lai arī cik slikti dažreiz nebūtu, ir vienmēr jāatrod šis tas krāsains dzīvē. Lai arī lielākā daļa dalībnieku gatavojās parādei jau vismaz nedēļu iepriekš, viņu starpā atradās arī ekstrēmisti, kuru idejas radās tikai dienu iepriekš un izskatījās lieliski. Tostarp bija arī banānā braucošs minjons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl