Komentāri

Vidējās paaudzes deju kolektīvu sadraudzības projekts “Danči pilī” iekļauj regulārus pasākumus, kuros piedalās deju kolektīvi tikai no tām Latvijas pilsētām, novadiem vai pagastu centriem un apdzīvotām vietām, kuru nosaukumā ir vārda daļa “pils” – Salaspils, Jaunpils, Jēkabpils, Daugavpils, Mālpils, Sēlpils, Valdemārpils, Ventspils un Krustpils.

Latvijā ir turpat desmit apdzīvotas vietas, kuru nosaukumā ir iekļauts vārds “pils” – Salaspils, Jaunpils, Jēkabpils, Daugavpils, Mālpils, Sēlpils, Valdemārpils, Ventspils un Krustpils. Un pērnā gada ziemā Salaspils kultūras nama “Rīgava” vidējās paaudzes deju kolektīvam “Ūsa”, kuri jau iepriekš izcēlušies ar dažādām asprātīgām idejām deju koppasākumu rīkošanā, dzima doma par visu Latvijas “piļu” tautas dejotāju kopīgu sadancošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl