Komentāri

Preiļu novadā jau par tradīciju kļuvis rudenī pulcēt apkārtnes velodraugus, lai dotos kopējā braucienā un baudītu apkārtnes dabas, kā arī kultūrvēsturiskās vērtības. Šogad velopārgājiena ”Iepazīsti savu novadu” kopējais garums sasniedza 50 kilometrus, tos pieveikt paredzēts aptuveni 5-6 stundās ar vidējo ātrumu 13-15 km/h.

Velopārgājienam ir arī izglītojoša nozīme, tā laikā dalībnieki apskata apkārtnes skaistākās un neparastākās vietas. Šogad par pirmo pieturu izvēlēta Aizkalnes pareizticīgo baznīca, kas celta 1904. gadā. Braucienā piedalījās visdažādāko vecumu un interešu velosipēdisti, kas bija ieradušies ne tikai no Preiļu novada, bet arī Aglonas, Jēkabpils un Līvāniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl