Komentāri

Ekskluzīvā vietā – pašā likteņupes Daugavas krastā – atrodas Pļaviņu novads, kurā, kā jau ierasts, novembrī, kad visā Latvijā svin patriotu nedēļu, arī sveic sava novada labākos iedzīvotājus, kā arī sakoptākos īpašumus.

Skanot Latvijas valsts himnai un Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas Guntas Žildes uzrunai, Pļaviņu Kultūras centrā tika atklāts pasākums par godu Latvijas 97. gadadienai, kura ietvaros tika sveikti Pļaviņu novada labākie iedzīvotāji, kā arī sakoptāko īpašumu īpašnieki. Lai arī pasākums noritēja par un ap Pļaviņu novadu, ne visi apbalvojuma saņēmēji var saukt sevi par Pļaviņu novada iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl