Komentāri

Septembra pēdējā piektdienā Latvijā tradicionāli norisinājās Olimpiskā diena. Latvijas Olimpiskās dienas pasākumos piedalās galvenokārt skolu jaunieši un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, ar mērķi vairot interesi par sportu un Olimpisko kustību. Šā gada Olimpiskās dienas aktivitātes notika 348 vietās visā Latvijā un kopā pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – rīta vingrojumā piedalījās vairāk nekā 100 tūkstoši vingrotāju. Tostarp arī Pļaviņu novada ģimnāzijas audzēkņi.

Septembra pēdējā piektdienā Latvijas skolās un pirmsskolas mācību iestādēs tradicionāli notiek Olimpiskā diena. Jau piekto gadu šajā Latvijas Olimpiskās komitejas aizsāktajā aktivitātē piedalās arī Pļaviņu novada ģimnāzija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl