Pļaviņās sveic mazos novadniekus

Komentāri

Jau septīto reizi Pļaviņās aizritējis pasākums “Esi gaidīts, mazais Pļaviņu novadniek!”, kas kopā pulcēja 42 pērnajā gadā dzimušos bērniņus un viņu vecākus, māsas un brāļus. Jāatzīmē, ka pirms gada divās Pļaviņu novada ģimenēs piedzima jau sestie bērni. Viena no šīm ģimenē ir arī Pogodini.

Svētku koncertu ar spilgtiem dziesmu un deju priekšnesumiem papildināja Pļaviņu novada kultūras centra bērnu deju kolektīva dalībnieki un pirmsskolas izglītības iestādes “Jumītis” audzēkņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietalvas, Klintaines un Aiviekstes pagastu, kā arī Pļaviņu pilsētas ģimenes ir novērtējušas pašvaldības atbalstu un akcentē, ka bērni – tā ir pati lielākā un dārgākā dzīves vērtība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl