Pļaviņās aizvadīts dzejas dienu pasākums

Komentāri

Šogad, kad atzīmējam Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubileju, 50 gadu jubileju svin arī Dzejas dienas. Un tāpēc ikviens poēzijai veltīts pasākums – gan Rīgā, gan valsts novados – šoruden ir īpašs. Piektdien, 17. septembrī, Dzejas dienu pasākums notika arī Pļaviņu kultūras centrā.

Pļaviņās dzeja ir cieņā un, lai arī novada bilbiotēka ir neliela, mūsu dzejas dižgaru Raiņa un Aspazijas daiļdarbi tajā ir goda vietā, un bibliotēkas lasītāji vienmēr ir varējuši iepazīties ar abu autoru iespēto. Arī pati bilbiotēkas vadītāja šajā – Raiņa un Aspazijas jubilejas gadā – abu autoru darbos ir spējusi saskatīt ko jaunu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl