Komentāri

Meklēt un atrast katram savu īsto dzīves ceļu, būt lepniem un gandarītiem, ka esam no Latgales reģiona – ar šādiem vārdiem Daugavpils Kultūras pilī iesākās profesionālās izglītības kompetences centra Daugavpils Būvniecības tehnikums 50 gadu jubilejas svinīgais pasākums. Piecdesmit – tas ir nozīmīgs skaitlis ne tikai cilvēka, bet arī valsts izglītības iestādes mūžā.

50 gadu laikā skolai vairākkārt ir mainīts arī nosaukums: kādreizējā 38. arodvidusskola un Celtnieku profesionālā vidusskola pārtapusi par profesionālās izglītības kompetences centru Daugavpils Būvniecības tehnikums. Tehnikuma direktore atzīst, – lai gan skolas dzīves ceļš no sākuma nebija viegls, gadu gaitā vērojama pozitīva izaugsme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl