Piedzīvojumu spēle Jaunie Rīgas sargi

Komentāri

Lai piedalītos spēlē, jāizveido sešu jauniešu komanda, kurā ir trīs zēni un trīs meitenes, dalībniekiem jābūt vecumā no 14 līdz 19 gadiem. Šogad spēles tematika sasaistīta gan ar Lāčplēša dienas tematiku, gan Latviešu strēlnieku simtgadi. Pasākums noritēja visas dienas garumā un sākās ar svinīgo atklāšanu Dobeles pilsdrupās.

Dobeles kārta ir viena no astoņām pusfināla spēlēm. Komandas sacentās par galveno balvu – ceļojumu uz Stokholmu, kā arī iespēju piedalīties fināla pasākumā Daugavpils cietoksnī. Spēle ļauj jauniešiem nonākt saskarsmē ar karavīriem, izzināt un apgūt karavīram nepieciešamās iemaņas. Šeit pulcējās gan patriotiskākie un aktīvākie Dobeles skolu jaunieši, gan dalībnieki no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl