Komentāri

Maija otrajā svētdienā Jaunpils novadā īpaši aizritējis tradicionālais pavasara gadatirgus, kur tirgošanās mijusies ar jaunpiliešiem nozīmīgu, vēl nebijušu notikumu – tūrisma sezonas atklāšanu.

Katrs novada mājražotājs uz gadatirgu bija atvedis savu lolojumu – gan dažāda veida kūpinājumus, sierus, medu, gan īpašus meistaru darinājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katram bija dota iespēja darboties radošajās darbnīcās – zīmēt, līmēt, veidot un peldināt kuģīšus. Bet īpaša vieta bija ierādīta tiem, kas vēlējās iejusties viduslaiku bruņinieku tēlā un pierādīt savu prasmi cīņas mākslā.

Līdztekus andelēšanai pirmo reizi Jaunpilī ar skanīgām dziesmām un jestriem dančiem oficiāli tika atklāta tūrisma sezona. Kā akcentē šīs nozares pārstāvji, ir svarīgi izcelt to, ar ko Jaunpils var lepoties, – viduslaiku pili, atjaunoto baznīcu un skaisto lauku vidi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl