Komentāri

Aizvadīta Latvijas dzimšanas diena un arī ikgadējie valsts svētkiem veltītie svinīgie sarīkojumi valsts novados. Kokneses kultūras namā svētku dienas priekšvakarā tika sumināti pieci šā gada novada goda pilsoņi, kurus ar tēvzemei un tās brīvībai veltītām dziesmām sumināja kapelas ”Lauku muzikanti” mūziķi.

Kokneses kultūras namā Latvijas Republikas proklamēšanas dienas priekšvakarā skanēja pateicības vārdi mūsu tēvzemei un cilvēkiem, kuri augstu godā tur darba tikumu, latviskās vērtības un dalās ar citiem savā sirds siltumā un nesavtībā. Šeit pulcējās koknesieši, lai atskatītos uz pagājušajā gadā paveikto, suminātu šā gada Kokneses goda pilsoņa titula saņēmējus un sveiktu Latviju dzimšanas dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl