Pasažieru vilciens atceļ nenoslogotos reisus, radot bažas reģionu iedzīvotājos

2 komentāri
Pasažieru vilciens atceļ nenoslogotos reisus, radot bažas reģionu iedzīvotājos
Foto: LETA

Sabiedriskā transporta izmaiņas satraukušas ne vien Rīgas satiksmes klientus, bet arī reģionu iedzīvotājus. Proti, no 1. februāra stāsies spēkā būtiskas izmaiņas vilcienu satiksmē – piemēram, posmos Valmiera-Valga un Pļaviņas-Madona Pasažieru vilciens plāno samazināt reisu skaitu.

Atceltos reisus minētajos maršrutos paredzēts aizstāt ar autobusu maršrutiem, taču tie ne vienmēr pilnībā “noklāj” vilcienu braukšanas virzienus, noskaidroja LNT Ziņas.

Tāpat atcelti vilcienu reisi mazāk pieprasītajos laikos no Rīgas uz Siguldu, Saulkrastiem, Lielvārdi un Jelgavu.

Piemēram, Mārcienas iedzīvotāji uz galvaspilsētu un no tās ar vilcienu varēs braukt tikai divas reizes nedēļā. Turpmāk viņiem vispirms būs jādodas uz piecus kilometrus attālo Sauleskalnu vai 16 kilometrus attālo Madonu.

Skaties video!

Plašāk par plānotajām izmaiņām un to pamatojumu uzziniet 30. janvārī LNT Ziņās pulksten astoņos!

Savukārt papildu reisi tiks norīkoti Siguldas un Daugavpils virzienā, lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu uz darbu vai mācībām. Virzienā no Siguldas uz Rīgu darba dienās tiks norīkots papildus ekspresvilciens, kurš kursēs ar samazinātu pieturu skaitu, lai Siguldas iedzīvotāji ātrāk nokļūtu Rīgā, vilciens no Siguldas aties plkst. 6:54, bet Rīgā pienāks plkst.7:58. Savukārt tie pasažieri, kuri izmanto vilcienu nokļūšanai uz Daugavpili un atpakaļ, turpmāk var rēķināties ar diviem papildu reisiem piektdienās. Virzienā no Rīgas līdz Daugavpilij būs papildu vilciens ar atiešanas laiku no Rīgas plkst. 13:05, bet virzienā Daugavpils – Rīga būs vilciens ar atiešanas laiku no Daugavpils plkst. 12:53.

2 komentāri