2 komentāri

Sabiedriskā transporta izmaiņas satraukušas ne vien Rīgas satiksmes klientus, bet arī reģionu iedzīvotājus. Proti, no 1. februāra stāsies spēkā būtiskas izmaiņas vilcienu satiksmē – piemēram, posmos Valmiera-Valga un Pļaviņas-Madona Pasažieru vilciens plāno samazināt reisu skaitu.

Atceltos reisus minētajos maršrutos paredzēts aizstāt ar autobusu maršrutiem, taču tie ne vienmēr pilnībā “noklāj” vilcienu braukšanas virzienus, noskaidroja LNT Ziņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat atcelti vilcienu reisi mazāk pieprasītajos laikos no Rīgas uz Siguldu, Saulkrastiem, Lielvārdi un Jelgavu.

Piemēram, Mārcienas iedzīvotāji uz galvaspilsētu un no tās ar vilcienu varēs braukt tikai divas reizes nedēļā. Turpmāk viņiem vispirms būs jādodas uz piecus kilometrus attālo Sauleskalnu vai 16 kilometrus attālo Madonu.

Skaties video!

Plašāk par plānotajām izmaiņām un to pamatojumu uzziniet 30. janvārī LNT Ziņās pulksten astoņos!

Savukārt papildu reisi tiks norīkoti Siguldas un Daugavpils virzienā, lai nodrošinātu iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu uz darbu vai mācībām. Virzienā no Siguldas uz Rīgu darba dienās tiks norīkots papildus ekspresvilciens, kurš kursēs ar samazinātu pieturu skaitu, lai Siguldas iedzīvotāji ātrāk nokļūtu Rīgā, vilciens no Siguldas aties plkst. 6:54, bet Rīgā pienāks plkst.7:58. Savukārt tie pasažieri, kuri izmanto vilcienu nokļūšanai uz Daugavpili un atpakaļ, turpmāk var rēķināties ar diviem papildu reisiem piektdienās. Virzienā no Rīgas līdz Daugavpilij būs papildu vilciens ar atiešanas laiku no Rīgas plkst. 13:05, bet virzienā Daugavpils – Rīga būs vilciens ar atiešanas laiku no Daugavpils plkst. 12:53.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl