Pasaulslavenās triloģijas autore viesojas latvijā

Komentāri

Rīgā viesojās pasaules bestsellera Sniegbaltītes triloģijas autore Salla Simuka. Viņas trīs romāni par Lumiki Andersoni, nerimtīgo, gudro un āķīgo jauno detektīvi izdoti vairāk nekā 47 valstīs un visās kļuvuši par bestselleriem.

Gadu mijā triloģija iznāca arī latviešu valodā ar nosaukumiem – Sārta kā asinis, Balta kā sniegs un Melna kā ogle. Grāmatas vairākus mēnešus turējās pārdotāko grāmatu TOP 10. Kad jaunā somu raksniece Salla Simuka sarakstīja savu Sniegbaltītes triloģiju, pat pēc grandiozajiem panākumiem Somijas lasītāju vidē raksniece neapjauta, ka romāni gūs tādus panākumus pasulē! Sallu Samuku dēvē par Stīga Lārsona tradīcijas turpinātāju, viņas romānus pielīdzina Millennium sāgai un Jū Nesbē darbiem, taču jāatzīst, ka somu raksniecei tomēr piemīt pašai savs rokraksts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl