Komentāri

Jelgavas novada audžuģimenes pulcējušās nu jau par tradīciju kļuvušajā audžuģimeņu salidojumā. Šogad tas norisinājies Vilces pagastā, kur pulcējās ne tikai bērni un to audžuģimenes, bet arī tie, kas kļuvuši par aizbildņiem vai bērnus adoptējuši.

Jelgavas novadā šobrīd ir 19 audžuģimenes, vēl 15 visā Latvijā ir tādas, kurās mitinās Jelgavas novada bērni. Lai ģimenēm būtu iespēja iepazīties un dalīties pieredzē, attīstīta ideja par ikgadējās tikšanās reizes – salidojuma rīkošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl