Komentāri

“Vienādas iespējas visiem, neatkarīgi no dzīves vietas” ar šādu saukli Ozolniekos norisinājās 19. Eiropas Jauniešu parlamenta Latvijas Reģionālā sesija. Konferencē jauniešiem bija iespēja debatēt par Latvijas un Eiropas sabiedrībā aktuālām tēmām un izstrādāt rezolūcijas, kurās formulēt savu redzējumu un idejas par tām.

Kopumā reģionālajā sesijā piedalījās aptuveni 65 dalībnieki no Ozolniekiem, Olaines, Jelgavas, Rīgas, Ventspils, Iecavas un Valmieras. Jaunieši tika iedalīti dažādās komitejās, un triju dienu laikā delegāti iepazinās ar Eiropas Jauniešu parlamenta darbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl