Komentāri

Ozolnieku novada trijos pagastos – Ozolniekos, Ānē un Garozā – tika svinēti Meteņi. Šajos svētkos jāģērbjas maskās, jāiet rotaļās, sātīgi jāēd un jābūt līksmiem. Senlatvieši ticēja, ka šādas izdarības nesīs spēku un pārticību visam turpmākajam gadam.

Meteņos, kā vēsta senlatviešu ticējumi, jālaižas no kalna ar ragaviņām, tā kā sniegs šogad jau paspēja nokust, Ozolniekos bērniem to bija iespēja darīt piepūšamajās atrakcijās. Tāpat ikviens varēja piedalīties sportiskās aktivitātēs un radošajās darbnīcās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl