Komentāri

Jūnija vidū jau trešo gadu pēc kārtas pie Ozolnieku ezera norisinājās triatlona sacensības. Tostarp šogad Ozolniekos pirmo reizi notika 7. posms Latvijas kausa izcīņā triatlonā, kur līdzās mājiniekiem startēja sportisti no Jelgavas, Rīgas, Jūrmalas, Ventspils, Valmieras, Carnikavas, Daugavpils, Engures un Jūrmalas.

Ozolnieku novadā triatlons pēdējo gadu laikā kļuvis par visai iecienītu sporta veidu, un šogad jau trešo reizi jūnija vidū tika rīkotas triatlona sacensības. Turklāt šogad šīs sacīkstes jau bija iekļautas arī Latvijas Triatlona federācijas rīkotā Latvijas kausa izcīņas oficiālajā kalendārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl