Oskara balvas pasniegšana Riebiņos

Komentāri

Pirmo reizi Riebiņu novadā norisinājās Oskara balvas pasniegšanas ceremonijā, kurā tika godināti visi novada kultūras darbinieki un amatierteātru, deju un dziesmu kolektīvu vadītāji kā arī tie, kas savu dzīvi ir veltījuši Riebiņu novadam .

Kultūras darbiniekam ir jābūt inovatīvam, jo laikam ritot uz priekšu arī kultūras vērtības mainās, tāpēc ir jādomā, ar ko un kā piesaistīt cilvēkus, lai viņiem būtu interesanti. Uz Oskara balvas pasniegšanu bija ieradušās arī Krievijas zvaigznes. Novadnieks Mārtiņš ir veltījis sevi kultūras dzīvei ik brīvdienas piedaloties deju mēģinājumos un pat palīdzot kādam citam kolektīvam. Mārtiņš uzskata, ka kultūras darbs nav nodalāms no privātās dzīves, jo tā specifika kultūras darbu ir padarījusi par dzīvesveidu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl