Komentāri

Lai uzlabotu vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitāti un rūpētos par cilvēku drošību arī diennakts tumšajā laikā, Olaines novada pašvaldība veiksmīgi īsteno dažādus novada attīstības projektus: pie gājēju pārejām uzstādīti spoži gaismekļi, tiek labiekārtoti daudzdzīvokļu namu pagalmi, vairākos ciemos attīstīta ūdenssaimniecība. Piemēram, Stūnīšu ciemā ūdenssaimniecības pakalpojumi nodrošināti, apvienojot vienā trīs atsevišķas ūdens apgādes sistēmas.

Pavasarī ūdenssaimniecības ierīkošanas darbi noslēgušies arī Olaines novada Grēnes ciemā. Tagad Stūnīšos un Grēnēs ūdenssaimniecības pakalpojumi būs pieejami vairāk nekā 300 nekustamo īpašumu saimniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl