Komentāri

Latviešu strēlnieku bataljonu simtgades atceres pasākums notika Olainē, tieši tajā vietā, kur Pirmā pasaules karā laikā norisinājās sīvas cīņas starp latviešu strēlniekiem un vācu un Krievijas armijas karavīriem. Pasākuma organizatori iedzīvotājiem bija sarūpējuši plašu programmu – aplūkot Pirmā pasaules kara ieročus, formas tērpus, kā arī vērot vēsturiskās kaujas epizodi, ko izspēlēja kara biedrības ”Latviešu karavīrs” dalībnieki.

Pasākumu rīkoja Olaines vēstures un mākslas muzejs sadarbībā ar kara biedrību ”Latviešu karavīrs”. Šāda veida pasākums rīkots apzināti, lai iedzīvotāji vairāk uzzinātu par latviešu strēlnieku ikdienu, Pirmā pasaules kara formas tērpiem un ieročiem. Skolēni, kas apmeklēja šo pasākumu, atzina, ka tagad par Latvijas vēsturi zina daudz vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl