Olainē aizvadīts jau otrais dzērveņu festivāls

Komentāri

Daudzu Latvijas pilsētu un novadu karogos un ģerboņos ir pa kādam dzīvniekam, putnam vai zivij, un ir arī tādas apdzīvotas vietas, kuru ģerboņus rotā augļi vai ogas. Olaines simbols ir sārtā, skābā meža oga dzērvene, un tieši šā iemesla dēļ olainieši pagājušajā sestdienā rīkoja dzērveņu festivālu – jau otro pēc kārtas.

Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotāji jau izsenis pratuši godāt savas apdzīvotās vietas simbolus un godināt savos ģerboņos redzamos floras un faunas pārstāvjus. Piemēram, Jēkabpils ģerbonī attēlots lūsis, un jēkabpilieši jau ilgus gadus ir Rīgas zoodārzā mītošo lūšu krustvecāki un aizbildņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl