Olainē aizvadīti pirmie Latvijas velosvētki

Komentāri

Latvijas riteņbraukšanas jaunāko laiku vēsturē noticis vēl nebijis notikums riteņbraukšanas pasaulē – pulcējot vairāk nekā 2000 dalībniekus, Olainē aizvadīti pirmie Latvijas velosvētki, kas vienkopus pulcēja gan riteņbraukšanas profesionāļus, gan tos, kam tas ir vaļasprieks. Šīs ir pirmās šādas augsta līmeņa sacensības Olainē – dalībnieku vidū ne tikai Latvijas, bet arī riteņbraucēji no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, Zviedrijas, Nīderlandes un Itālijas.

Spraigā cīņā MTB distancē vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja riteņbraucējs Ivars Prokofjevs, sieviešu vidū spēcīgākā bija Katrīna Jaunslaviete. Sacensību galvenajā un smagākajā, 100 kilometru sporta šosejas distancē, uzvaras laurus plūca riteņbraucēji Kaspars Serģis un Ema Manikaite. Veloentuziasti, profesionāļi un organizatori cer, ka Latvijas velosvētki pavisam drīz ieies starptautisku riteņbraukšanas sacensību apritē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl