Ogrēniete: Šādi plūdi nekad nav pieredzēti

Komentāri

Ogres iedzīvotāja stāsta, ka šajā pilsētā dzīvo kopš 1968. gada, taču šādi plūdi vēl nekad nav pieredzēti, viņa sacīja LNT raidījumam 900 sekundes.

Trešdien, 15. oktobrī, Ogres novada dome ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu izsludināt ārkārtas situāciju gan Ogrē, gan visā novadā. Ārkārtas situācija visā novadā izsludināta, jo ne tikai Ogrē un Pārogrē, bet arī citur novadā plūdi izraisījuši izskalojumus un nogruvumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ogres iedzīvotājas raidījumam 900 sekundes atzina, ka pašlaik mājā applūdis pagrabs, tāpat atslēgta ir elektroapgāde. Patlaban nav iespējams arī iekurt krāsni, jo tā ir samirkusi.

Ko par plūdiem stāsta vietējie iedzīvotāji? Uzziniet, skatoties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl