Komentāri

Ir svarīgi apzināties savu vēsturi. Dagdā jau 5 gadus darbojas novadpētniecības biedrība ”Patria”. Entuziasma vadīti biedrības dalībnieki izzina novada vēsturi, runājot ar vietējiem iedzīvotājiem un dodoties izpētes ekspedīcijās.

Svētku svētās mises ietvaros tika iesvētīts, kā arī pacelts mastā jaunais biedrības karogs, kurā iekļauti vairāki Dagdas novadam zīmīgi simboli. Centrā redzamais vairogs ar gulbi, liliju un kroni ir no muižkunga Buiņicka ģerboņa. 6 izstāžu zālēs ir iespējams iepazīties ar biedrības darba augļiem. Jaunākie ieguvumi ir no Jaundomes muižas. Par godu svētkiem tika iedarbināts arī vecais muižas pulkstenis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl