Nosvinēti Iecavas Mazie dziesmu un deju svētki

Komentāri

Iecavā, piedaloties novada skolēnu deju un kora kolektīviem, nosvinēti Mazie dziesmu un deju svētki, šādi ieskandinot 11. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus, kuros piedalīsies arī iecavnieki.

Dalība dziesmu un deju svētkos ir kā balva par ieguldīto darbu vairāku gadu garumā. Diemžēl sīvās konkurences dēļ vairākiem pat 1. pakāpes kolektīviem izpaliks dalība lielajos svētkos Rīgā. Tāpēc Iecavā tika izdejots un izdziedāts svētku repertuārs. Priecē, ka daudziem dejotājiem un dziedātājiem šī nodarbe saista jau kopš bērnudārza dienām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl